Купівля квартири в новобудові має вагомі переваги:

Ви купуєте абсолютно нове, чисте житло з сучасним плануванням та комунікаціями. У такій квартирі легко втілити будь-які свої креативні задуми та оригінальні інтер’єрні рішення. І саме квартира в новобудові стане безумовним віддзеркаленням вашої індивідуальності, сімейної атмосфери, гарантією комфорту, затишку та привітності. Також край важлива перевага – це вигідна цінова пропозиція від забудовника.

ВКФ «Буковина» пропонує своїм клієнтам такі інструменті купівлі нерухомості:

  • безвідсоткова розстрочка від забудовника
  • 100 %-а передплата

Стандартний мінімальний внесок при купівлі квартири в розстрочку становить 30%. Залишок суми розподіляється рівними платежами на термін, залежно від закінчення будівництва конкретного об’єкта нерухомості.

Як купити квартиру:

1 етап. Вибір квартири – це, мабуть, найбільш відповідальний етап.

Щоб полегшити вам процес вибору, менеджери відділу продажів нададуть повну і достовірну інформацію про об’єкт і нюанси будівництва, допоможуть визначитися з плануванням і технічними параметрами майбутнього житла, продемонструють будівельний майданчик, познайомлять з довколишніми об’єктами інфраструктури.

2 етап. Ознайомлення з процедурою покупки.

Якщо ви вже визначилися, яку квартиру ви бажаєте купити, слід ознайомитися з деталями процедури покупки. У цьому вам знову допоможуть менеджери відділу продажів. Однак, рекомендуємо вам обов’язково скористатися допомогою професійного юриста, який допоможе вам розібратися у всіх правових нюансах покупки квартири.

3 етап. Надання документів

Для оформлення покупки вам необхідно буде надати:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • в окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини на покупку.

4 етап. Підготовка пакету документів

Займає 2-3 робочих дні.

5 етап. Підписання документів

Після підписання договору оплата повинна бути здійснена протягом 3 (трьох) банківських днів.