Це нова, сучасна, яскрава і комфортна новобудова на майбутньому проспекті. Це один із найперспективніших районів Чернівців, який дуже активно забудовується і розвивається. Придбати квартиру в даному комплексі дуже вигідно, адже ціна в даній локації буде лише зростати. Поряд з вашим будинком знаходитимуться усі необхідні об’єкти інфраструктури, включаючи найсучасніші торгові та розважальні заклади, такі як ТРЦ “Проспект” та “Майдан”. В історичний центр Чернівців від комплексу можна дістатися всього за 10 хвилин, причому і для автовласників і для прихильників громадських видів транспорту маршрут буде однаково зручним і швидким. В комплексі можна купити 1-, 2- і 3- кімнатні квартири, а також нежитлові приміщення.

Купити квартиру в новому багатоквартирному будинку по вул. Ковельській, 5 можна вже зараз!

Більш того, саме зараз таке придбання буде виключно вигідним і інвестиційно привабливим. На початковому етапі будівництва квартири продаються за цінами забудовника, які до моменту здачі об’єкта в експлуатацію істотно підвищуються. Важливу роль відіграє також те, що саме у забудовника можна купити квартиру на найбільш зручних умовах, скориставшись, наприклад, розстрочкою.

Купити квартиру можна на наступних умовах:

  • 100%-ва передоплата
  • Безвідсоткова розстрочка

Початковий внесок становить не менше 30%. Всі подальші платежі вносяться щомісяця рівними частинами. Комісії або інші збори за розстрочку не стягуються.

Для оформлення розстрочки на покупку квартиру вам знадобляться документи:

  • Копія паспорта *
  • Копія ІПН *
  • В окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини
   Наявність оригіналів документів обов’язково!


';