ЖБК “ВАША ЗАБУДОВА” – ВУЛ. КАСПРУКА ПАВЛА, 1

Будинок на розі вулиць Павла Каспрука та Сторожинецької – унікальний сучасний житловий комплекс нового покоління, для тих, хто звик до якості життя європейського рівня, для тих, хто здатний оцінити всі переваги життя в сучасному будинку сучасного міста, це створення максимально комфортного середовища для проживання та роботи.

Новий багатофункціональний 10-поверховий житловий будинок дозволить обрати для життя квартири різної площі з ергономічним плануванням на будь-який смак: просторі та світлі одно-, дво-, та трикімнатні квартири, а також затишні дворівневі квартири.

Нижні поверхи будинку займатимуть комерційні приміщення. Система підземних паркінгів дозволить власникам авто не турбуватись про їх збереженість, а система відео охорони подбає про їх безпеку. Нічне підсвічування підкреслить знаковість об’єкта.

При запуску нового житлового комплексу ми звертаємо увагу не тільки на планування квартир, а й на місце, де буде побудований будинок. Нам важливо, щоб поруч із житловим комплексом знаходились дитячі садочки, школи, магазини, розважальні центри.

Лише 5-10 хвилин їзди на авто розділяє  Вашу затишну оселю  і центр Чернівців – осередок ділового та культурного життя краю, а зручний виїзд  дозволяє без перешкод за такий же час опинитися за межами міста.

Купити квартиру в новому багатоквартирному будинку по вул. Каспрука Павла, 1 можна вже зараз!

Більш того, саме зараз таке придбання буде виключно вигідним і інвестиційно привабливим. На початковому етапі будівництва квартири продаються за цінами забудовника, які до моменту здачі об’єкта в експлуатацію істотно підвищуються. Важливу роль відіграє також те, що саме у забудовника можна купити квартиру на найбільш зручних умовах, скориставшись, наприклад, розстрочкою.

Купити квартиру можна на наступних умовах:

  • 100%-ва передоплата
  • Безвідсоткова розстрочка

Початковий внесок становить не менше 30%. Всі подальші платежі вносяться щомісяця рівними частинами. Комісії або інші збори за розстрочку не стягуються.

Для оформлення розстрочки на покупку квартиру вам знадобляться документи:

  • Копія паспорта *
  • Копія ІПН *
  • В окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини
   Наявність оригіналів документів обов’язково!


';