ЖБК “Веста” – вул. Каспрука Павла, 18

Новобудова по вулиці Каспрука стала справжньою окрасою вулиці, на якій вона розташована. Будинок повністю відповідає вимогам до житла високого класу: прекрасне розташування, висока якість будівельних робіт, сучасна інженерна підтримка, використання перевірених технологій, абсолютна безпека, продумана інфраструктура.

Все це покликане забезпечити максимальний комфорт для мешканців. Перевагою розташування даного об’єкта є близькість до торгових центрів, спортивних комплексів.

У ЖБК “Веста” розташовується всього 96 квартир, купити які можна вже зараз. Всі вони просторі, затишні, спроектовані з урахуванням технологічних досягнень і стандартів.

Купити квартиру в новому багатоквартирному будинку по вул. Каспрука Павла, 18 можна вже зараз!

Більш того, саме зараз таке придбання буде виключно вигідним і інвестиційно привабливим. На початковому етапі будівництва квартири продаються за цінами забудовника, які до моменту здачі об’єкта в експлуатацію істотно підвищуються. Важливу роль відіграє також те, що саме у забудовника можна купити квартиру на найбільш зручних умовах, скориставшись, наприклад, розстрочкою.

Купити квартиру можна на наступних умовах:

  • 100%-ва передоплата
  • Безвідсоткова розстрочка

Початковий внесок становить не менше 30%. Всі подальші платежі вносяться щомісяця рівними частинами. Комісії або інші збори за розстрочку не стягуються.

Для оформлення розстрочки на покупку квартиру вам знадобляться документи:

  • Копія паспорта *
  • Копія ІПН *
  • В окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини
   Наявність оригіналів документів обов’язково!


';