Будинок в м.Сторожинець по вул.Грушевського, 16А

Будинок знаходиться в центрі найбільшого за площею в області районного центру, зовсім поруч розташована пам’ятка архітектури місцевого значення – ратуша Сторожинецької районної ради. Зовнішнє оздоблення новобудови виконано в класичному стилі з декоративними елементами, що вдало гармонує з фасадами споруд, які розташовуються на даній вулиці, поєднуючи красу архітектури будівель австрійського періоду з сучасними технологіями будівництва. Сучасна система професійно встановленої ілюмінації дозволяє насолоджуватись красою будинку у вечірній час. Вікна переважної більшості квартир виходять на охайний зелений парк з великою кількістю різноманітних зелених насаджень.

Місто привабливе для життя кількістю скверів, парків, шкіл та об’єктів інфраструктури. Поруч розташована автобусна станція та налагоджений рух рейсових маршрутів дозволить дістатися до Чернівців своєчасно та без заторів. В кількох хвилинах ходьби знаходиться районна лікарня, відділення поліції, продуктовий та господарський ринки, спортивний стадіон, декілька дитячих майданчиків, велика кількість ресторанів та закладів дозвілля.

Якщо Вам подобається тихе та спокійне містечко, в якому є всі необхідні умови для комфортного життя, але водночас Ви не хочете витрачати багато часу на дорогу до обласного центру, то квартири в цьому будинку збудовані саме для Вас!

Купити квартиру в новому багатоквартирному будинку по вул. Грушевського, 16а можна вже зараз!

Більш того, саме зараз таке придбання буде виключно вигідним і інвестиційно привабливим. На початковому етапі будівництва квартири продаються за цінами забудовника, які до моменту здачі об’єкта в експлуатацію істотно підвищуються. Важливу роль відіграє також те, що саме у забудовника можна купити квартиру на найбільш зручних умовах, скориставшись, наприклад, розстрочкою.

Купити квартиру можна на наступних умовах:

  • 100%-ва передоплата
  • Безвідсоткова розстрочка

Початковий внесок становить не менше 30%. Всі подальші платежі вносяться щомісяця рівними частинами. Комісії або інші збори за розстрочку не стягуються.

Для оформлення розстрочки на покупку квартиру вам знадобляться документи:

  • Копія паспорта *
  • Копія ІПН *
  • В окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини
   Наявність оригіналів документів обов’язково!


';