Багатоквартиний будинок по вул. Героїв Майдану, 230А

Багатоквартиний будинок по вул. Героїв Майдану, 230А – це новий стандарт життя в перспективному районі столиці Буковини для людей, що цінують свій час та обирають найкраще прямо зараз; цей проект дозволить своїм мешканцям проживати в гармонії з природою, а використання новітніх технологій дозволить поєднати практичність житла, його ергономічність з екологічною чистотою.

Будинок будується в тихій зеленій частині міста неподалік від ТК «Майдан». Цей район цінний своїм комфортом, кількістю зелених насаджень, зручним розташуванням та насиченістю інфраструктури.

Ідеальне місце розташування житлового комплексу дозволить його жителям швидко дістатися до центру міста, автовокзалу,залізничного вокзалу, аеропорту, а також виїхати за його межі. У розпорядженні мешканців будинку вся міська інфраструктура: школи, дитячі садки, медичні установи, торговельні, розважальні та спортивні центри.  В пішохідній доступності знаходиться прохід до вулиці Героїв Майдану через територію кардіоцентра.

Раціональні та зручні планування дозволять власникам створити гостинну і затишну атмосферу. Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для великих родин, що цінують особистий простір, пропонуються дворівневі квартири. У всіх квартирах передбачені великі вікна, що роблять приміщення світлими і просторними. З балконів відкриваються прекрасні краєвиди на місто, а господині, безумовно, оцінять великі сучасні кухні.

Купити квартиру в новому багатоквартирному будинку по вул. Героїв Майдану, 230А можна вже зараз!

Більш того, саме зараз таке придбання буде виключно вигідним і інвестиційно привабливим. На початковому етапі будівництва квартири продаються за цінами забудовника, які до моменту здачі об’єкта в експлуатацію істотно підвищуються. Важливу роль відіграє також те, що саме у забудовника можна купити квартиру на найбільш зручних умовах, скориставшись, наприклад, розстрочкою.

Купити квартиру можна на наступних умовах:

  • 100%-ва передоплата
  • Безвідсоткова розстрочка

Початковий внесок становить не менше 30%. Всі подальші платежі вносяться щомісяця рівними частинами. Комісії або інші збори за розстрочку не стягуються.

Для оформлення розстрочки на покупку квартиру вам знадобляться документи:

  • Копія паспорта *
  • Копія ІПН *
  • В окремих випадках може знадобитися нотаріально завірена згода чоловіка/дружини
   Наявність оригіналів документів обов’язково!


';