Багатоквартиний будинок по вул. Героїв Майдану, 230А

Багатоквартиний будинок по вул. Героїв Майдану, 230А – це новий стандарт життя в перспективному районі столиці Буковини для людей, що цінують свій час та обирають найкраще прямо зараз; цей проект дозволить своїм мешканцям проживати в гармонії з природою, а використання новітніх технологій дозволить поєднати практичність житла, його ергономічність з екологічною чистотою.

Будинок будується в тихій зеленій частині міста неподалік від ТК «Майдан». Цей район цінний своїм комфортом, кількістю зелених насаджень, зручним розташуванням та насиченістю інфраструктури.

Ідеальне місце розташування житлового комплексу дозволить його жителям швидко дістатися до центру міста, автовокзалу,залізничного вокзалу, аеропорту, а також виїхати за його межі.
У розпорядженні мешканців будинку вся міська інфраструктура: школи, дитячі садки, медичні установи, торговельні, розважальні та спортивні центри.  В пішохідній доступності знаходиться прохід до вулиці Героїв Майдану через територію кардіоцентра.

Будівництво комплексу, що передбачає чотири секції,  ведеться за сучасними технологіями із використанням виключно якісних і екологічно чистих матеріалів. Сучасний фасад будівлі, оточений яскравою розкидистою зеленню, стане справжньою прикрасою району. Упорядкована прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура будинку розплановані з урахуванням сучасних стандартів житла комфорт-класу, яке передбачає безцінне поєднання доступної ціни, високої якості і зручного розташування.

Раціональні та зручні планування дозволять власникам створити гостинну і затишну атмосферу. Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей. Для великих родин, що цінують особистий простір, пропонуються дворівневі квартири. У всіх квартирах передбачені великі вікна, що роблять приміщення світлими і просторними. З балконів відкриваються прекрасні краєвиди на місто, а господині, безумовно, оцінять великі сучасні кухні.

Відсутність трафіку дозволить створити особливий екологічно чистий мікроклімат в зеленому дворі. На території двору будуть дитячі та спортивні майданчики, а також зони відпочинку, де любителі книг на чистому повітрі зможуть поринути у вир літературних подій. Передбачені місця і для активного сімейного дозвілля.

Тепер Ви можете стати власниками квартир, що в точності відповідають Вашому способу та стилю життя. У продажу в даний час знаходяться одно, двохкімнатні та дворівневі квартири, а також нежитлові приміщення.

 ';