ЖБК “Ваша Забудова” – вул. Каспрука Павла, 1

Створити будинок, який відповідає сучасним вимогам надійності та безпеки, зробити його гарним і зручним – це те завдання, яке поставила перед собою ВКФ «Буковина». Будинок на розі вулиць Павла Каспрука та Сторожинецької – це унікальний сучасний житловий будинок нового покоління, збудований для людей, які звикли до якості життя європейського рівня та хочуть відчути всі переваги життя в сучасному будинку нашого міста, це створення максимально комфортного середовища для проживання та роботи.
Будівництво об’єкту відповідає високим будівельним стандартам з використанням виключно безпечних і якісних матеріалів у поєднанні з вдалим розміщенням.

Новий багатофункціональний 10-поверховий житловий будинок дозволить обрати для життя квартири різної площі з ергономічним плануванням на будь-який смак: просторі та світлі одно-, дво-, та трикімнатні квартири, а також затишні дворівневі квартири.

Нижні поверхи будинку займатимуть комерційні приміщення: салон краси, мінімаркет, стоматологічний кабінет, ресторан домашньої кухні та інші елементи інфраструктури. Система підземних паркінгів дозволить власникам авто не турбуватись про їх збереженість, а система відео охорони подбає про їх безпеку. Нічне підсвічування підкреслить знаковість об’єкта.

При запуску нового житлового комплексу ми звертаємо увагу не тільки на планування квартир, а й на місце, де буде побудований будинок. Нам важливо, щоб поруч із житловим комплексом знаходились дитячі садочки, школи, магазини, розважальні центри.

Лише 5 хвилин їзди на авто розділяє  Вашу затишну оселю  і центр Чернівців – осередок ділового та культурного життя краю, а зручний виїзд  дозволяє без перешкод за такий же час опинитися за межами міста.

Планування :

Ціна :

грн/м2

Площа :

м2